FN3040-10-61-C21-R65
DigiKeys produktnummer
817-FN3040-10-61-C21-R65-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3040-10-61-C21-R65
Beskrivning
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Tillverkare
TE Connectivity Schaffner
Ström
10 A
Serie
Frekvens - drift
DC-60 Hz
Förpackning
Box
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Filtertyp
Trefas (delta)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Konfiguration
Enkelsteg
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
305 V