FN3041-10-61-C21-R65
DigiKeys produktnummer
817-FN3041-10-61-C21-R65-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3041-10-61-C21-R65
Beskrivning
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Ström
10 A
Förpackning
Box
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
305 V