FN3042-10-61-C19-R65 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 0
Datablad
I lager: 15
I lager: 14
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
FN3042-10-61-C19-R65
DigiKeys produktnummer
817-FN3042-10-61-C19-R65-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3042-10-61-C19-R65
Beskrivning
S IND 3PH FILTERS
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Tillverkare
Ström
10 A
Serie
Frekvens - drift
DC-60 Hz
Förpackning
Box
Tillämpningar
Medicin
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Filtertyp
Trefas (delta)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Konfiguration
Enkelsteg
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
305 V