RNF-3000-3/1-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-RNF-3000-3/1-0-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-3000-3/1-0-SP
Beskrivning
HEATSHRNK0.118"X984.3'BLCK METER
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,118" (3,00mm) 3 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,022" (0,56mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Flamhämmande
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
Ange antal meter i orderkvantitet
Spolstorlek
984,3' (300,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,118" (3,00mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 0 Meter
Kontrollera leveranstid
Begär lagermeddelande
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per meter)Totalpris
1kr 30,29000kr 30,29
5kr 24,90600kr 124,53
10kr 22,89900kr 228,99
20kr 21,05600kr 421,12
50kr 18,85200kr 942,60
100kr 17,33940kr 1 733,94
250kr 17,30760kr 4 326,90
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BROWN
I lager: 0
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' RED
I lager: 0
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' YLW
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BLUE
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' WHITE
Annan längd
HEATSHRINK 0.118" X 4' BLACK