RNF-3000-3/1-1-SP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, flexibel 0,118" (3,00mm) 3 till 1 Brown 984,3' (300,0m)
RNF-3000-3/1-1-SP
DigiKeys produktnummer
RNF-3000-3/1-1-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-3000-3/1-1-SP
Beskrivning
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BROWN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,022" (0,56mm)
Förpackning
Spole
Egenskaper
Flamhämmande
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
80°C
Innerdiameter - vid leverans
0,118" (3,00mm)
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
RNF-3000-3/1-1-SPTE Connectivity01111-RNF-3000-3/1-1-SP-NDkr 23,88427Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
6 000kr 15,08421kr 90 505,26
Annan färg
HEATSHRNK0.118"X984.3'BLCK METER
I lager: 0
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' RED
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' YLW
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BLUE
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' WHITE