Bilden för RNF-3000-3/1-6-SP är inte tillgänglig
RNF-3000-3/1-6-SP
DigiKeys produktnummer
RNF-3000-3/1-6-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-3000-3/1-6-SP
Beskrivning
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
37 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,118" (3,00mm) 3 till 1 Blue 984,3' (300,0m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,022" (0,56mm)
Förpackning
Spole
Egenskaper
Flamhämmande
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
80°C
Innerdiameter - vid leverans
0,118" (3,00mm)
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Marketplace-lager: 5 100 Visa nu
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
6 000kr 12,90566kr 77 433,96
Other Suppliers on DigiKey
5 100I lager
Skickas från WEE
Annan färg
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BROWN
I lager: 0
HEATSHRNK0.118"X984.3'BLCK METER
I lager: 0
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' RED
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' YLW
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' WHITE