RNF-3000-3/1-X-SP
DigiKeys produktnummer
484-RNF-3000-3/1-X-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-3000-3/1-X-SP
Beskrivning
HEATSHRNK0.118" CLEAR METER
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,118" (3,00mm) 3 till 1 Clear Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,022" (0,56mm)
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Längd
Ange antal meter i orderkvantitet
Spolstorlek
984,3' (300,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,118" (3,00mm)
Ytterligare resurser
I lager: 613 Meter
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per meter)Totalpris
1kr 30,74000kr 30,74
5kr 25,29000kr 126,45
10kr 23,26400kr 232,64
20kr 21,39350kr 427,87
50kr 19,15120kr 957,56
100kr 17,61400kr 1 761,40
250kr 17,60940kr 4 402,35
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEATSHRINK 0.118" X 4' CLEAR
I lager: 0
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' CLEAR