ANT-GNCP-C25L15100
DigiKeys produktnummer
343-ANT-GNCP-C25L15100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-GNCP-C25L15100
Beskrivning
RF ANT GNSS GPS L1L5 25X25 LNA
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Keramisk (patch) RF-antenner 1,164GHz-1,189GHz, 1,559GHz-1,606GHz 26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi U,FL Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
ANT-GNCP-C25L15100 Modeller
Kategori
Antal band
4
Returförlust
-11,2dB, -18,1dB, -18,1dB, -20,7dB
Förstärkning
26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi
Egenskaper
Kabel - 100mm
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Frekvens - (center/band)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Höjd (max)
0,472" (12,00mm)
Frekvensomfång
1,164GHz-1,189GHz, 1,559GHz-1,606GHz