AGVLB.25B.07.0060A
DigiKeys produktnummer
931-AGVLB.25B.07.0060A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGVLB.25B.07.0060A
Beskrivning
GPS/GLONASS/BEIDOU/IRNSS L1 + L5
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,166GHz-1,186GHz, 1,559GHz-1,563GHz, 1,563GHz-1,587GHz, 1,593GHz-1,61GHz 2,31dBi, 2,94dBi, 2,87dBi, 3,08dBi I-PEX MHFI (U.FL) Ytmontering
Kategori
Antenntyp
Keramisk (patch)
Tillverkare
Taoglas Limited
Antal band
4
Förpackning
Bulk
Förstärkning
2,31dBi, 2,94dBi, 2,87dBi, 3,08dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 60mm, LNA, filter
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
I-PEX MHFI (U.FL)
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Höjd (max)
0,469" (11,90mm)
Frekvensomfång
1,166GHz-1,186GHz, 1,559GHz-1,563GHz, 1,563GHz-1,587GHz, 1,593GHz-1,61GHz