AGVLB256.A.07.0100AO
DigiKeys produktnummer
931-AGVLB256.A.07.0100AO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGVLB256.A.07.0100AO
Beskrivning
GPS/GLONASS/BEIDOU/IRNSS L1 + L5
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,603GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, IRNSS, QZSS, SBAS Keramisk (patch) RF-antenner 0,58dBi, 2,73dBi, 1,73dBi, 1,67dBi I-PEX MHFHT Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
4
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
Serie
Förstärkning
0,58dBi, 2,73dBi, 1,73dBi, 1,67dBi
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Kabel - 100mm, LNA, filter
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
I-PEX MHFHT
RF-familj/standard
Navigering
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Höjd (max)
0,394" (10,00mm)
Frekvens - (center/band)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,603GHz