ANT-GNCP-C25L12100
DigiKeys produktnummer
343-ANT-GNCP-C25L12100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-GNCP-C25L12100
Beskrivning
RF ANT GNSS GPS L1L2 25X25 LNA
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Keramisk (patch) RF-antenner 1,197GHz-1,25GHz, 1,559GHz-1,606GHz 27,9dBi, 28,1dBi, 15,9dBi, 25,9dBi, 27,6dBi, 23,8dBi U,FL Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-GNCP-C25L12100 Modeller
Kategori
Antal band
6
Tillverkare
TE Connectivity Linx
VSWR
Serie
Returförlust
-8,4dB, -8dB, -15,1dB, -12,7dB, -12,7dB, -15,4
Förpackning
Påse
Förstärkning
27,9dBi, 28,1dBi, 15,9dBi, 25,9dBi, 27,6dBi, 23,8dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 100mm
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
U,FL
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Höjd (max)
0,472" (12,00mm)
Frekvensomfång
1,197GHz-1,25GHz, 1,559GHz-1,606GHz