ANT-GNCP-C25L125100
DigiKeys produktnummer
343-ANT-GNCP-C25L125100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-GNCP-C25L125100
Beskrivning
RF ANT GNSS L1L2L5 25X25 LNA UFL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,176GHz, 1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Keramisk (patch) RF-antenner 1,1164GHz-1,189GHz, 1,197GHz-1,25GHz, 1,559GHz-1,606GHz 29,1dBi, 18,2dBi, 26,6dBi, 10,4dBi, 25,3dBi, 26,9dBi, 23,9dBi U,FL Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
ANT-GNCP-C25L125100 Modeller
Kategori
Antal band
7
Returförlust
-8,4dB, -15,6dB, -13,2dB, -17,5dB, -15,4dB, -15,4dB, -16,4dB
Förstärkning
29,1dBi, 18,2dBi, 26,6dBi, 10,4dBi, 25,3dBi, 26,9dBi, 23,9dBi
Egenskaper
Kabel - 100mm
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Frekvens - (center/band)
1,176GHz, 1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Höjd (max)
0,472" (12,00mm)
Frekvensomfång
1,1164GHz-1,189GHz, 1,197GHz-1,25GHz, 1,559GHz-1,606GHz