JMSPD-12XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
JMSPD-12XL
DigiKeys produktnummer
JMSPD-12XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMSPD-12XL
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,64VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolström
14.1 mA
Spolresistans
850 Ohms