JMSCD-12XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity
TE Connectivity
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Genomgående hål
JMSCD-12XL
DigiKeys produktnummer
JMSCD-12XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMSCD-12XL
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Termineringstyp
PC-stift
Tillverkare
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Serie
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Förpackning
Bulk
Frigöringsnivå spänning
0,64VDC
Artikelstatus
Aktiv
Drifttid
4 ms
Monteringstyp
Genomgående hål
Frånslagstid
7.5 ms
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Kontaktklassning (ström)
1 A
Relätyp
General Purpose
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Grad
Military
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Godkännande
MIL-R-39016/16
Spolström
14.1 mA
Spolresistans
850 Ohms