JMSCD-18XPS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity
TE Connectivity
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Genomgående hål
JMSCD-18XPS
DigiKeys produktnummer
JMSCD-18XPS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMSCD-18XPS
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Aktiveringsnivå spänning
9,8VDC
Frigöringsnivå spänning
0,92VDC
Spolspänning
18VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Godkännande
MIL-R-39016/16
Spolström
11.3 mA
Spolresistans
1600 Ohms