JMAP-18XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
JMAP-18XP
DigiKeys produktnummer
JMAP-18XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMAP-18XP
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Aktiveringsnivå spänning
10,5VDC
Frigöringsnivå spänning
0,91VDC
Spolspänning
18VDC
Frånslagstid
1.5 ms
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
880 Ohms
Spolström
20.5 mA