JMAC-18XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för JMAC-18XP är inte tillgänglig
JMAC-18XP
DigiKeys produktnummer
1111-JMAC-18XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMAC-18XP
Beskrivning
INDUSTRIAL RELAYS JMAC-18XP
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Genomgående hål
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Termineringstyp
PC-stift
Serie
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Förpackning
Bulk
Aktiveringsnivå spänning
10,5VDC
Artikelstatus
Aktiv
Frigöringsnivå spänning
0,91VDC
Monteringstyp
Genomgående hål
Drifttid
2 ms
Spolspänning
18VDC
Frånslagstid
1.5 ms
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Relätyp
General Purpose
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
880 Ohms
Spolström
20.5 mA