J1MSP-12XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity
TE Connectivity
General Purpose Relä SPDT (1 Form C) Genomgående hål
J1MSP-12XL
DigiKeys produktnummer
J1MSP-12XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MSP-12XL
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
Termineringstyp
PC-stift
Serie
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Förpackning
Bulk
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Artikelstatus
Aktiv
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Monteringstyp
Genomgående hål
Drifttid
4 ms
Spolspänning
12VDC
Frånslagstid
2.5 ms
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Relätyp
General Purpose
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
1025 Ohms
Spolström
11.7 mA