J1MSC-12XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity
TE Connectivity
General Purpose Relä SPDT (1 Form C) Genomgående hål
J1MSC-12XP
DigiKeys produktnummer
J1MSC-12XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MSC-12XP
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Spolspänning
12VDC
Frånslagstid
2.5 ms
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
1025 Ohms
Spolström
11.7 mA