FG22C0G2A104JNT06 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 1 237
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 156
Parametrisk ekvivalent
I lager: 673
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG22C0G2A104JNT06
DigiKeys produktnummer
445-173308-1-ND - Remsbit (CT)
445-173308-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG22C0G2A104JNT06
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG22C0G2A104JNT06 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)