FK22C0G2A104JN006 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
TDK
I lager: 1 237
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 942
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FK22C0G2A104JN006
DigiKeys produktnummer
FK22C0G2A104JN006-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK22C0G2A104JN006
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK22C0G2A104JN006 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,157" (7,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)