FG22C0G2A104JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 942
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 495
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 156
Parametrisk ekvivalent
I lager: 673
I lager: 0
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG22C0G2A104JNT00
DigiKeys produktnummer
FG22C0G2A104JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG22C0G2A104JNT00
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG22C0G2A104JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)