UMK105UJ390JV-F är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
Similar
TDK
YAGEO
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
39 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0402 (metrisk 1005)
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK105UJ390JV-F
DigiKeys produktnummer
587-UMK105UJ390JV-FTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-UMK105UJ390JV-FCT-ND - Remsbit (CT)
587-UMK105UJ390JV-FDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK105UJ390JV-F
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V U2J 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
UMK105UJ390JV-F Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)