VJ0402A390JXAPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
YAGEO
Similar
Taiyo Yuden
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
YAGEO
39 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A390JXAPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0402A390JXAPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A390JXAPW1BC
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A390JXAPW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)