AC0402JPNPO9BN390
DigiKeys produktnummer
13-AC0402JPNPO9BN390TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-AC0402JPNPO9BN390CT-ND - Remsbit (CT)
13-AC0402JPNPO9BN390DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC0402JPNPO9BN390
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
39 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)