VJ0402A390JXBAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
39 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A390JXBAC
DigiKeys produktnummer
VJ0402A390JXBAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A390JXBAC
Beskrivning
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A390JXBAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)