UMK105CG1R5CVHF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 21 148
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
TDK
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 6
Murata Electronics
Murata Electronics
1.5 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK105CG1R5CVHF
DigiKeys produktnummer
UMK105CG1R5CVHF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK105CG1R5CVHF
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
UMK105CG1R5CVHF Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)