04025U1R5C4T2A
DigiKeys produktnummer
478-KAQ05ACG1H1R5CHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
04025U1R5C4T2A
Beskrivning
CAP CER MICROWAVE
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
04025U1R5C4T2A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Ultralåg ESR
Serie
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)