511FAA156M250CAG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 960
Renesas Electronics Corporation
I lager: 500
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
511FAA156M250CAG
DigiKeys produktnummer
863-511FAA156M250CAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
511FAA156M250CAG
Beskrivning
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
23mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA