ECX-L23BN-156.250 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 960
Renesas Electronics Corporation
I lager: 500
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
ECX-L23BN-156.250
DigiKeys produktnummer
ECX-L23BN-156.250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECX-L23BN-156.250
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ECX-L23BN-156.250 Modeller
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
20mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)