SG3225VEN 156.250000M-DJGAB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 25
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG3225VEN 156.250000M-DJGAB
DigiKeys produktnummer
114-SG3225VEN156.250000M-DJGAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225VEN 156.250000M-DJGAB
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
25mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)