SG3225VEN 156.250000M-DJGA3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 25
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG3225VEN 156.250000M-DJGA3
DigiKeys produktnummer
114-SG3225VEN156.250000M-DJGA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG3225VEN156.250000M-DJGA3CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG3225VEN156.250000M-DJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225VEN 156.250000M-DJGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
25mA
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)