SIT9120AI-2B3-25E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AI-2B3-25E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AI-2B3-25E156.250000
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
55mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)