XPL325156.250000K
DigiKeys produktnummer
800-XPL325156.250000KTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XPL325156.250000K
Beskrivning
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
66mA
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)