CL31C101JGFNNNE
DigiKeys produktnummer
1276-3196-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-3196-1-ND - Remsbit (CT)
1276-3196-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL31C101JGFNNNE
Beskrivning
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
100 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CL31C101JGFNNNE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)