CC1206JKNPOZBN101
DigiKeys produktnummer
311-1498-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1498-1-ND - Remsbit (CT)
311-1498-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JKNPOZBN101
Beskrivning
CAP CER 100PF 630V C0G/NPO 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JKNPOZBN101 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)