CL31B684KAHNNNE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 12 758
Datablad
Direkt
Murata Electronics
I lager: 22 728
Datablad
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
Uppgradering
KEMET
I lager: 479
Uppgradering
TDK
TDK
I lager: 546
Murata Electronics
KYOCERA AVX
0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
CL31B684KAHNNNE
DigiKeys produktnummer
1276-3189-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL31B684KAHNNNE
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CL31B684KAHNNNE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)