GRM31MR71H684KA88L är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Murata Electronics
I lager: 5 915
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 195 842
Datablad
Direkt
TDK
Uppgradering
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
0.68 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)