GRM31MR72A684KA35L
DigiKeys produktnummer
490-6529-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-6529-1-ND - Remsbit (CT)
490-6529-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM31MR72A684KA35L
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.68 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
GRM31MR72A684KA35L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)