TMK316B7684KL-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 12 758
Datablad
Direkt
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 0
Datablad
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Uppgradering
KEMET
I lager: 479
Uppgradering
TDK
TDK
I lager: 546
Murata Electronics
KYOCERA AVX
0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK316B7684KL-T
DigiKeys produktnummer
TMK316B7684KL-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TMK316B7684KL-T
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TMK316B7684KL-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)