MM3Z12VT1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
I lager: 73
Dioder - zener 12 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z12VT1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z12VT1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z12VT1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z12VT1G
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MM3Z12VT1G Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
300 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
25 Ohms