BZX384-C12,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 23 428
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 5 805
Datablad
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 12 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323