CZRFR52C12 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 12 V 200 mW ±5% Ytmontering 1005/SOD-323F
CZRFR52C12
DigiKeys produktnummer
CZRFR52C12-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRFR52C12
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRFR52C12 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 9 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Inkapsling/låda
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
1005/SOD-323F
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
20 Ohms