CZRF52C12-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Similar
Nexperia USA Inc.
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
Dioder - zener 12 V 200 mW ±5% Ytmontering 1005/SOD-323F
CZRF52C12-HF
DigiKeys produktnummer
CZRF52C12-HF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRF52C12-HF
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRF52C12-HF Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 9 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Inkapsling/låda
Tolerans
±5%