CZRFR52C12-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Dioder - zener 12 V 200 mW ±5% Ytmontering 1005/SOD-323F
CZRFR52C12-HF
DigiKeys produktnummer
CZRFR52C12-HF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRFR52C12-HF
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRFR52C12-HF Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 9 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%