BZT52C12S-7-F är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
Dioder - zener 12 V 200 mW ±5% Ytmontering SOD-323