F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC
DigiKeys produktnummer
563-F16EA-03LLC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F16EA-03LLC
Beskrivning
FAN AXIAL 16X4MM 3.3VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 3,3VDC Fyrkantig - L 16mm x H 16mm Hylsa 0,424 CFM (0,012m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
3,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
70 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Spänning - märkt
Vikt
0,003 lb (1,36 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 16mm x H 16mm
Strömklassning (Ampere)
0,020A
Bredd
4,00mm
Spänningsintervall
3,2-3,5VDC
Luftflöde
0,424 CFM (0,012m³/min)
Material - ram
Vätskekristallpolymer (LCP)
Statiskt tryck
0,019 in H2O (4,7 Pa)