F17FA-03MC
F17FA-03MC
F17FA-03MC
DigiKeys produktnummer
563-1384-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F17FA-03MC
Beskrivning
FAN AXIAL 17X5MM 3.3VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 3,3VDC Fyrkantig - L 17mm x H 17mm Hylsa 0,353 CFM (0,010m³/min) 2 trådledare
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Brus
5,0dB(A)
Serie
RPM
Förpackning
Tråg
Terminering
2 trådledare
Arbetstemperatur
32-140°F (0-60°C)
Spänning - märkt
Strömklassning (Ampere)
0,070A
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 17mm x H 17mm
Spänningsintervall
3,1-3,5VDC
Bredd
5,00mm
Material - ram
Akrylbutadienstyren (ABS), polybutilentereftalat (PBT)
Luftflöde
0,353 CFM (0,010m³/min)
Material - blad
Statiskt tryck
0,024 in H2O (6,0 Pa)