HA40101V4-1000U-A99 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 1 977
Datablad
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 40mm x H 40mm Vapo-Bearing™ 5,4 CFM (0,151m³/min) 2 trådledare
HA40101V4-1000U-A99
HA40101V4-1000U-A99
Sunon Demonstrates the Autorestart and Reverse Airflow Features
HA40101V4-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
259-1790-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HA40101V4-1000U-A99
Beskrivning
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HA40101V4-1000U-A99 Modeller
Kategori
Brus
15,7dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
380 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, CUR, TUV, UL
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 40mm x H 40mm
Vikt
0,034 lb (15,42 g)
Bredd
10,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,031A
Luftflöde
5,4 CFM (0,151m³/min)
Spänningsintervall
4,5-13,8VDC
Statiskt tryck
0,090 in H2O (22,4 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C