PZU8.2B3A,115 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
onsemi
I lager: 4
Dioder - zener 8.2 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323